KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7256598
nr 725 6598
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Akvarell, Ester Henning (1887-1985), själandskap, signerad, motivets mått: 48x68
Utrop:
700 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 november 2011
kl 18:58:32
10/11 22:50:22
100 kr
13/11 22:01:55
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning